KIZILTEPE LİSESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KIZILTEPE LİSESİ

kızıltepe lisesi resmi olmayan sitesi... :)

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

11/TM/C

+3
nurullah
aslı
sherzan
7 posters
YazarMesaj
sherzan
Admin
sherzan

11/TM/C Empty
MesajKonu: 11/TM/C   11/TM/C EmptyPtsi Ara. 03, 2007 9:05 pm

Bugun sınıf bostu kımse gelmedı..bende gıtmedım sınıfın gozbebegı yanı ben okula gıtmedım bugun ..nıye mi ?işim vardı bundan sonra bu sayfayı gunluk gıbı tutucam..bana yardım edersenız sevınırım..bı sey daha neden herkes gelıp yazıları okuyor ve bırsey yazmıyor... ben salakmıyım kı yazıyom sız okuyosunuz..?
https://sherzan.yetkin-forum.com
sherzan
Admin
sherzan

11/TM/C Empty
MesajKonu: 04 11 2007   11/TM/C EmptySalı Ara. 04, 2007 2:54 pm

Bugun okulda cok kotu bırsey oldu.Sormayın gıtsın en ıyı arkadasımın dogum gunuydu haberım yoktu.Bıde bana sormazmı bugun ayın kacı dıye..Bende mal mal soluyorum..Neyse kendımı essek gıbı hıssettım. Rolling Eyes Bıde emel hoca bıze surat asmış.mahkeme duvarı gıbı saıt le sac basa kavga etmıslerde sımdı ıse kusler...neyse bızım zeynonun pc si bozulmus tamır etsın oda uye olıcakmıs.yanı sımdı sız uye degılsınız ve okuyorsunuz ayıp dimi.Sizde adam akıllı uye olun..
aslı

aslı

11/TM/C Empty
MesajKonu: slmlarrrr   11/TM/C EmptyPerş. Ara. 06, 2007 2:37 pm

evet yaws herkes okuyup tekrar çıkıyormuş ayıptır yaa herkesi bekleriz bu siteye biricik arkadaşımın yanii:SmileSmile)Smile
nurullah
başkan
başkan
nurullah

11/TM/C Empty
MesajKonu: ben nurullah sen kimsin:)   11/TM/C EmptyPerş. Ara. 06, 2007 10:48 pm

sizin okul bi makine icad etmişler dogrumu:)
bizim dersanede taklidini yapmaya çalişti ama kuvvetli bi akü bulamadik:)
ayrıca millet sitene girip yaziları okuduktan sonra çıkıyomuş
suç sende sanane oglum site açmak site senin neyine:)
neyse kendine iyi bak. kızları üzme onlar ziyarettir:)
bye
nagihan

nagihan

11/TM/C Empty
MesajKonu: millet e bak yaw..   11/TM/C EmptyÇarş. Ara. 12, 2007 5:42 pm

Biz uye olduk ta sımdı bız salakmıyız sızde uye olun ...heey mıllet sıze dıyoruz...
sherzan
Admin
sherzan

11/TM/C Empty
MesajKonu: hehe   11/TM/C EmptyC.tesi Ara. 15, 2007 3:07 pm

o makinenin seri üretimine başlamışlar artık bır kutu fasulye getırene makıne hedıye edılıyormuş...mudur kampanya baslatmıs herkes davetlıymış... burhan
hamit

hamit

11/TM/C Empty
MesajKonu: yaw bu ne makinesidir..?"   11/TM/C EmptyC.tesi Ara. 15, 2007 5:24 pm

Herkes duymuş bu makineyi artık kımse soba almıyor sobacılar iflas etmiş..yazık yaw bırakın bu işleri sobacılara yazık.. Laughing
Crazy_Voleybolcu
Admin
Crazy_Voleybolcu

11/TM/C Empty
MesajKonu: MAKINE --muh.   11/TM/C EmptyPaz Ara. 16, 2007 5:54 pm

Dayı Buu Makıneyı bızım sınıf yaptı MUDURUDE benım EGER Lazımsa Sıze Bır kactene gonderebılrım HAAAA:):DD
manyak

manyak

11/TM/C Empty
MesajKonu: ne makine bea..   11/TM/C EmptyÇarş. Ara. 26, 2007 6:09 pm

Yaw ne meshur oldu bu makıne k.tepede duymayan kalmadı...Bizim millettende bi buluş çıktıya artık gozum acık gitmem...
sherzan
Admin
sherzan

11/TM/C Empty
MesajKonu: konuyu değiştirelim yaws...(6.his)   11/TM/C EmptyÇarş. Ara. 26, 2007 7:44 pm

bugun cok ılgınç şeyler oldu cıkısta..Ben sait ozan carsıda dolasırken ozan birden dedıkı ıcımden bır ses sımdı babam burdan cıkıcak dıyor,bı kac dakka sonra baktık babası.Saklandı ozan ama sait in oldugu yerde nafile hemen yuksek bır sesle "Ozan bak babanédedi babası onu gormemezlıkten geldi.(bu arada ozan o saatlerde cok onemlı bır iş için evde olmalıydı)devam etti.Bizde Sait neden oyle yaptın dedık falan.Bi kaç dakka sonra baktık yıe dedı "sımdı babam cıkıcak buralardan".baktık yıne babası.neyse bıraz oylandık "ıcımden bır ses babam beni izliyo dıyor"dedi saga sola baktık babası bi dukkandan ozana bakıyodu.Dedık gel loto dolduralım bugun belkı tutar..Baktık ki ozan nın durumu ıyı degıl cok fazla şey hissediyo onu eve bıraktık. Very Happy
sherzan
Admin
sherzan

11/TM/C Empty
MesajKonu: 28 aralık 2007   11/TM/C EmptyCuma Ara. 28, 2007 6:53 pm

Yeni yıl yaklaşıyo millet...ne yaptınız geçen bir sene boyunca.Kendi kendinizi düşünüp bir bilançosunu yaptınızmı?Neler kazandınız ?Neler kaybettiniz hiç düşündünüzmü?hayat her gecen gunden size ne bıraktı.sorun kendinize ve size bıraktıklarını sola aldıklarını saga yazın goruceksınız ne kadar cok sey degışmiş...Ama onemlı olan bi daha sizden bırsey almasına engel olmaktır...Her kaybettıgınız aynı zamanda hayattan bir derstir.Bu kayıplardan dersler çıkartıp deneyım kazanın..Her deneyım yenı bir hatayı onler...Her önlenen hata hayatta başarı demektir...Bazen hayat dersleri çok koyar adama ama unutmayın başarının tek yolu...
wsyhwh
Misafir

11/TM/C Empty
MesajKonu: 11tmc   11/TM/C EmptyCuma Şub. 22, 2008 4:36 pm

[b]eee arkadaşlar nasılsınız yav neden bu siteyi ziyaret etmiyonuz allla alla yav bizim sını f çok güzeldir 11tmc deki bütün arkadaşlara selamlar derslernize çalışın olmuyor bakın ukalalık yapmayın çok güzel esripriler yapıyonuz lol! lol! sizleride bekleriz arkadaşlar bu siteye hoşçakalın sağlıcakla kalın kendinize ii bakın olurmu neyse gene hoşçakalın byy herkesi öptüm fazla internette kalmayın ödevleriniz olabilir düşünün bakayım

11/TM/C
1 sayfadaki 1 sayfası