KIZILTEPE LİSESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KIZILTEPE LİSESİ

kızıltepe lisesi resmi olmayan sitesi... :)

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

11/tm/c bugun olanlar...

3 posters
YazarMesaj
sherzan
Admin
sherzan

11/tm/c bugun olanlar... Empty
MesajKonu: 11/tm/c bugun olanlar...   11/tm/c bugun olanlar... EmptyPerş. Ara. 06, 2007 3:27 pm

O bahsettıgım arkadasım varya bugun onu kırdım ıyı yaptım bence ama ozur dıledım..olmadık ınsanlarla olmadık dıyaloglar kuruyor zoruma gıttı...cok agladı ama bende cok uzuldum...o yagmur da onu gaza getırıyor ... ona ne oluyorsa..neyse bunlar oldu bugun...

En son tarafından Perş. Ara. 06, 2007 5:26 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://sherzan.yetkin-forum.com
manyak

manyak

MesajKonu: Yazık yaa   11/tm/c bugun olanlar... EmptyÇarş. Ara. 26, 2007 6:28 pm

yagmur nıye gaza getiriyo ki biraz daha açsana konuyu anlamıyanlar var...
sherzan
Admin
sherzan

MesajKonu: boşwer...   11/tm/c bugun olanlar... EmptyÇarş. Ara. 26, 2007 6:31 pm

her yapmacık sey gibi bu ilişkininde sonuna gelindi...Açmaya gerek yok unut gitsin.Yagmurda onu gaza getirmıyormus yanlıs anlamısım.o bahane arıyodu yagmur iyi bi bahaneydi onun için..
https://sherzan.yetkin-forum.com
nagihan

nagihan

MesajKonu: ewet dogru.....   11/tm/c bugun olanlar... EmptyÇarş. Ara. 26, 2007 6:38 pm

Bencede her yapmacık sey cabuk son bulur bu ne olursa olsun...bi ilişkide olsa bu.Hayat surprizlerle dolu bunu kendine bir surpriz say ve unut...Ne kadar zor oldugu sanılıyorsa cok kolay bılıyorum...

11/tm/c bugun olanlar...
1 sayfadaki 1 sayfası