KIZILTEPE LİSESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KIZILTEPE LİSESİ

kızıltepe lisesi resmi olmayan sitesi... :)

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

sana bır yazı yazdım (okursun belkı)

2 posters
YazarMesaj
sherzan
Admin
sherzan

sana bır yazı yazdım (okursun belkı) Empty
MesajKonu: sana bır yazı yazdım (okursun belkı)   sana bır yazı yazdım (okursun belkı) EmptyPtsi Ara. 03, 2007 8:59 pm

Radyoda şarkımız çalıyor bak. 'Sen imkansız, sensizlik imkansız, aşk imkansız' Gözyaşların içine akıyor biliyorum. Yüreğin suskun. Bulutlar nasıl biriktirirse yağmurları seninde yüreğindeki bulutlar dolmakta boşalmaya her an hazır. Bilerek seçmedik mi bu yolu? Bu sevdanın yükü çok ağır kurşundan bile... Her yürek taşıyamaz. Artık yüreklerimize kurşun bile işlemez oldu...

Yüreğimde med-cezirler oluşuyor. Seni yaşamalıydım ya da içime hapsedip çekip gitmeliydim. Hangisi zor? Ne senden vazgeçebiliyorum ne de çekip gidebiliyorum. Sonunu görmek istediğim bir yol var önümde; aslında sonu başından belli olan... İlk defa bu kadar uzun ve bilmediğim bir yolculuğa çıktım. Artık gideceğim diyarın adını biliyorum. Ya hiç bilmeseydim, ya hiç tanımasaydım! Şu anda bu yolculukta tek başınayım. Oysa seninle elele, gözgöze, dizdize bu yabancı diyarı keşfetmeyi ne kadar isterdim...

Sana çok şeyler borçlu olduğumu biliyorum. Bu tarifi mümkün olmayan duyguyu bana tattırdığın için binlerce kez teşekkürler. Senin aşkını, sevdanı en güzel şekilde taşıyacağımdan emin olabilirsin. Çünkü ben seni çok sevdim, çıkarsız, beklentisiz sevdim. Seninle aynı sabaha uyanamayacağımı bile bile sevdim. Hiç bir zaman elin elime değmeyecek, teninin sıcaklığında ısınamayacağım; ben imkansızı sevdim.Ama sevdim işte...

nagihan

sana bır yazı yazdım (okursun belkı) Empty
MesajKonu: ?   sana bır yazı yazdım (okursun belkı) EmptyÇarş. Ara. 12, 2007 5:46 pm

Kıme yazdın acaba ? hııı admin ne iş.

sana bır yazı yazdım (okursun belkı)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-